Loading...
Přehrát video
Silikonová forma na makronky - Decora

Silikonová forma na makronky - Decora

Silikonová forma na makronky. Vytvoříte v ní 24 ks makronek.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 6.10.2026

329 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Silikonová forma na makronky je vyrobena ze 100% nepřilnavé silikonové platiny. Je to nejlepší silikonová kvalita bezpečná pro potraviny, se 48 dutinami pro přípravu a pečení 24 makronek o ? 3,5 cm. Tato silikonová forma lze použít v klasické i mikrovlné troubě či lednici. Stejně tak je možné ji vložit do myčky nádobí.

Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Šablony na makronky
Šablona na makronky
Forma na makronky
Výrobce Decora
EAN 8024622044992
Kód produktu 0300509

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Na přípravu makronek by se vám mohlo hodit

Mandlová mouka 350g 100% mandlí - FunCakes

Nejjemnější mandlová mouka pro lahodné makronky a mandlové koláčky. 350 g v balení.

323 Kč
92.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Směs bezlepková na makronky 300g

Bezlepková směs na přípravu makronek, 300 g v balení.

133 Kč
44.3 Kč / 100g

Skladem 4 ks
-10 %
Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters

Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters

Směs na tyrkysové makronky. Balení 300 g.
168 Kč
151 Kč
47.2 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Směs na makronky 300g žlutý - Cake Masters

Směs na žluté makronky. Balení 300 g.

136 Kč
42.5 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
-8 %
Směs na makronky 300g violet - Cake Masters

Směs na makronky 300g violet - Cake Masters

Směs na fialové makronky. Balení 300 g.
157 Kč
144 Kč
120 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Macaronmix směs na výrobu makronek 0,5kg

Díky směsi Macaronmix od Zeelandia upečete makronky jako z francouzské cukrárny – hladké, nadýchané a

141 Kč
28.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks